Optik Konverter 16 port

Optik Konverter 16 port

STE-51P - media konverter kartalarini joylashtirish uchun 16 ta uyani taklif qiluvchi 10 / 100mbps rack o'rnatilgan media konvertori. Uning uzatish masofasi Multimode tolasi 500 m dan yagona rejimdagi tolaga 120kggacha o'zgaradi.

Ћаскање сада
Детаљи о производу

STE-51P boshqaruv paneli Rack Mount Media Converter Ta'rif:

STE-51P - bu 2.5U rackda 16 ta Fast Ethernet media konvertsiyasi uyasi taqdim etadigan rack o'rnatiladigan media konverter. U 10 / 100BASE-TX-to-FX media konvertor kartasini va ortiqcha quvvat manbaini ulash va o'ynashga imkon beradi. MM tolasi 500M dan SM tolasi 120kggacha tarmoqni kengaytiradi.


Xususiyatlari:

> 16 tagacha (10/100 Base-Tx dan 100 bazasi-Fx) Slotlarni qo'llab-quvvatlash

> To'liq IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x standartlariga javob beradi

> MM tolasi 500M dan SM tolasiga 120kggacha bo'lgan tarmoqni kengaytiradi.

> Tx porti uchun 10 / 100Mbps tezligi va Auto-MDI / MDIX avtomatik tarzda muzokara

> Fx porti uchun yarim / to'liq dupleks uzatish rejimining kalit konfiguratsiyasini taqdim eting

> Ikkala Ichki quvvat manbai, 2.5U ribta o'rnatish

> Holat ko'rsatgich nuri


Xususiyatlar:


Standart

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x standartlari

RJ-45 porti

Avto-MDI / MDIX

Fibrin port

Elyaf turi

SC / ST / FC

To'lqin uzunligi

780/850/1310 / 1550nm

Yuborilgan quvvat

MMF: min: -20dBm; Maksimal: -10dBm

SMF: min: -20dBm; Maksimal: 0dBm

Tarmoq kabeli

> 10BASE-T:

3,4 yoki 5 ta UTP / STP toifalari (Maksimal: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ō STP (Maksimal: 100m)

> 100BASE-TX:

5 ta UTP (Maksimal: 100m), EIA / TIA - 568 100 Ō STP (Maks: 100m)

> 100Base-Fx: bitta usulli tolaga 8.3mm, 8.7mm, 9mm va10mm

va ko'p rejimli tola uchun 50,62,5 va 100 mikronni tashkil etadi

Olchamlari (WxDxH)

2,5 U Rack Mount

Kirish voltaji

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V va DC-48V ixtiyoriy (Ichki quvvat)

Operatsion harorat

-20 ℃ to 70 ℃

Do'kon harorat

-40 ℃ dan 75 ℃gacha

Namlik

5% ~ 95% koagulatsiyaga uchramaydi



Hot Tags: optik konverter 16 port, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, fabrika, sotib olish, arzon, ommaviy, narx, narx, kam
Сродни производи
Истрага