Media Konverter kartalari

Media Konverter kartalari

STE-MCM 10 / 100mbps chekilgan media konverter kartasi bo'lib, 1 port 10 / 100Base-Fx va 1 port 10 / 100Base-Tx ni taklif qiladi. Uning uzatish masofasi Multimode tolasi 500 m dan yagona rejimdagi tolaga 120kggacha o'zgaradi.

Ћаскање сада
Детаљи о производу

STE-MCM 10 / 100mbps Media Converter Card tavsifi:

STE-MCM - 1 ta port 10 / 100Base-FX va 1 portni taqdim etadigan 10 / 100mbps chekilgan media konvertori.

10 / 100Mbps chekilgan. 10 / 100mbps Fiberni 10 / 100mbps chekishga o'zgartiradigan media konvertori.

Dual Fiber yoki yagona tolali, multimode yoki yagona rejimini qo'llab-quvvatlaydi. Uning uzatish masofasidan bo'lishi mumkin

Multimodli tolali 500M yagona rejimga 120Km.


STE-FMC ST yoki SC yoki FC konnektorlarini qo'llab-quvvatlaydi. Bu boshqariladigan va boshqarilmaydigan rack o'rnatilgan media konverterini ishlatish uchun mo'ljallangan. STE-51P va STE-51X rack biriktirgichlariga 16 ta STE-MCM media konverter kartani kiritish mumkin.


Xususiyatlari:

> Bir 10 / 100mbps Gost So'nggi portu va 10 / 100mbps chekilgan portini kiriting

> To'liq IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3U standartlariga javob beradi

> Tx porti uchun 10 / 100Mbps tezligi va Auto-MDI / MDIX avtomatik tarzda muzokara

> Fx porti uchun yarim / to'liq dupleks uzatish rejimining kalit konfiguratsiyasini taqdim eting

> MM tolasi 500m dan SM tol 120kggacha tarmoq uzatish masofasini kengaytirish

> Holat ko'rsatgich nuri

> Yilni dizayni, kichik og'irlik, Plug va ishga tushirish


Xususiyatlar:


Standart

IEEE802.3 10BASE-T chekilgan

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Fast-Ethernet

RJ-45 porti

Avto-MDI / MDIX

Fibrin port

Elyaf turi

SC / ST / FC

To'lqin uzunligi

780/850/1310 / 1550nm

Yuborilgan quvvat

MMF: min: -20dBm; Maksimal: -10dBm

SMF: min: -20dBm; Maksimal: 0dBm

Tarmoq kabeli

> 10BASE-T:

3,4 yoki 5 ta UTP / STP toifalari (Maksimal: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ō STP (Maksimal: 100m)

> 100BASE-TX:

5 ta UTP (Maksimal: 100m), EIA / TIA - 568 100 Ō STP (Maks: 100m)

> 100Base-Fx: bitta usulli tolaga 8.3mm, 8.7mm, 9mm va10mm

va ko'p rejimli tola uchun 50,62,5 va 100 mikronni tashkil etadi

Operatsion harorat

-20 ℃ to 70 ℃

Do'kon harorat

-40 ℃ dan 75 ℃gacha

Namlik

5% ~ 95% koagulatsiyaga uchramaydi



Hot Tags: media konverter kartochkalar, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, fabrika, sotib olish, arzon, ommaviy, narx-navo, past narx

Пар: WiFi ONU

Следећи: GEPON OLT 14u

Сродни производи
Истрага