Media Converter 100mbps

Media Converter 100mbps

STE-FMC 10 / 100mbps cheklangan media konverter bo'lib, 1 port 10 / 100Base-Fx va 1 port 10 / 100Base-Tx taklif etadi. Uning uzatish masofasi Multimode tolasi 500 m dan yagona rejimdagi tolaga 120kggacha o'zgaradi.

Ћаскање сада
Детаљи о производу

STE-FMC 10 / 100mbps Media Converter Ta'rif:

STE-FMC 1 Port 100Base-FX va 1 Port 10 / 100Mbps Ethernet ni taqdim etadigan 10 / 100mbps chekilgan media konvertori. 100MBps Fiberni 10 / 100mbps chekishga o'zgartiradigan media konvertori. Dual Fiber yoki yagona tolali, multimode yoki yagona rejimini qo'llab-quvvatlaydi. Uning uzatish masofasi Multimode tolasi 500M dan yagona rejimga 120Kmgacha bo'lishi mumkin.

STE-FMC ST yoki SC yoki FC konnektorlarini qo'llab-quvvatlaydi. Maxsus so'rov bo'yicha, STE-FMC biroz sarlavhali kalit bilan kelishi uchun mo'ljallangan bo'lishi mumkin, bu esa media konverterni 10mbps chekilgan yoki 100mbps chekkada ishlashga majbur qiladi. Yilni yangi dizayni bilan STE-FMC konvertorining og'irligi juda kichik, bu og'irlik tufayli transport yukini kamaytirishga yordam beradi. Bu yuqori ishlash, iqtisodiy samarador Gost terminalini.


>>> Xususiyatlar:

> 100mbps Gost So'nggi portu va 10 / 100mbps chekilgan portini kiriting

> To'liq IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3U standartlariga javob beradi

> 10 Mbps yoki 100 Mbps chekni majburlash uchun Customizable DIP kaliti

> Tx porti uchun 10 / 100Mbps tezligi va Auto-MDI / MDIX avtomatik tarzda muzokara

> Fx porti uchun yarim / to'liq dupleks uzatish rejimining kalit konfiguratsiyasini taqdim eting

> MM tolasi 500m dan SM tol 120kggacha tarmoq uzatish masofasini kengaytirish

> Holat ko'rsatgich nuri

> Eshikni bog'lovchi hal qilish uchun ogohlantirishni qo'llab-quvvatlash xizmati (LFFA)

> Yilni dizayni, kichik og'irlik, Plug va ishga tushirish

> Tashqi quvvat manbai

 

STE-FMC Ma'lumot varaqasi



>>> Xususiyat:  

Standart

IEEE802.3 10BASE-T chekilgan

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Fast-Ethernet

RJ-45 porti

Avto-MDI / MDIX

Fibrin port

Elyaf konnektorlari

SC / ST / FC

To'lqin uzunligi

780/850/1310 / 1550nm

Yuborilgan quvvat

MMF: min: -20dBm; Maksimal: -10dBm

SMF: min: -20dBm; Maksimal: 0dBm

Tarmoq kabeli

> 10BASE-T:

3,4 yoki 5 ta UTP / STP toifalari (Maksimal: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ō STP (Maksimal: 100m)

> 100BASE-TX:

5 ta UTP (Maksimal: 100m), EIA / TIA - 568 100 Ō STP (Maks: 100m)

> 100Base-Fx: bitta usulli tolaga 8.3mm, 8.7mm, 9mm va10mm

va ko'p rejimli tola uchun 50,62,5 va 100 mikronni tashkil etadi

Olchamlari (WxDxH)

93X70X26mm (tashqi kuch)

Kirish voltaji

Shahar 5V, 1A yoki shahar 24V ~ 48V

Operatsion harorat

-20 dan 70gacha

Do'kon harorat

-40 dan 75 gacha

Namlik

5% ~ 95% koagulatsiyaga uchramaydi

STEPHENTEKNOLOGIESCO., CHEKLANGAN www.stephen-tele.com



Hot Tags: ommaviy axborot konverter 100mbps, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod, sotib olish, arzon, ommaviy, narx, narx, past narxlari
Сродни производи
Истрага