100MBps Media Converter

100MBps Media Converter

STE-SFMC - 1 ta portli bitta tolali va 1 10 / 100mbps chekilgan portni taqdim etadigan 10 / 100mbps chekilgan media konvertori. Bu ethernet tolali media konvertoriga yagona fiber

Ћаскање сада
Детаљи о производу

STE-SFMC 10 / 100mbps Media Converter Ta'rif:

STE-SFMC - 1 ta port 10 / 100Base-FX yagona tolali va 1 port 10 / 100Mbps Ethernetni taqdim etadigan 10 / 100mbps chekilgan media konvertori. 10 / 100mbps yagona Fiberni ethernet ga o'zgartiradigan media konvertori. Uning uzatish masofasi Ikki tomonlama 20Km dan 120Kmgacha bo'lishi mumkin.

STE-SFMC ST yoki SC yoki FC konnektorlarini qo'llab-quvvatlaydi. Maxsus so'rov bo'yicha, STE-SFMC biroz sarlavhali kalit bilan kelishi uchun mo'ljallangan bo'lishi mumkin, bu esa media konverterni 10mbps chekilgan yoki 100mbps chekkada ishlashga majbur qiladi.

Yilni yangi dizayni bilan STE-SFMC vosita konverterining vazni juda kichik, bu og'irlik tufayli transport yukini kamaytirishga yordam beradi. Bu yuqori ishlash, iqtisodiy samarador Gost terminalini


>>> Xususiyatlar:

> 1Port Single Fiber va 1 Port 10 / 100mbps chekilgan portini taqdim eting

> IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.1d standartlariga to'liq mos keladi

> 10 Mbps yoki 100 Mbps chekni majburlash uchun Customizable DIP kaliti

> Tx porti uchun 10 / 100Mbps tezligi va Auto-MDI / MDIX avtomatik tarzda muzokara

> Fx porti uchun yarim / to'liq dupleks uzatish rejimining kalit konfiguratsiyasini taqdim eting

> Bidirectional 20km dan ikki tomonlama 120Kmgacha tarmoq uzatish masofasini kengaytirish

> Holat ko'rsatgich nuri

> Yilni dizayni, kichik og'irlik, Plug va ishga tushirish

> Ichki yoki tashqi quvvat manbai


Xususiyatlar:


Standart

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.1d

RJ-45 porti

Avto-MDI / MDIX

Fibrin port

Elyaf turi

SC / ST / FC

To'lqin uzunligi

780/850/1310 / 1550nm

Yuborilgan quvvat

MMF: min: -20dBm; Maksimal: -10dBm

SMF: min: -20dBm; Maksimal: 0dBm

Tarmoq kabeli

> 10BASE-T:

3,4 yoki 5 ta UTP / STP toifalari (Maksimal: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ō STP (Maksimal: 100m)

> 100BASE-TX:

5 ta UTP (Maksimal: 100m), EIA / TIA - 568 100 Ō STP (Maks: 100m)

> 100Base-Fx: WDM TX: 1550 nm, WDM RX: 1310nm

Olchamlari (WxDxH)

95x71x26mm (tashqi kuch)

160x130x30mm (Ichki quvvat)

Kirish voltaji

DC5V1A (tashqi quvvat manbai:

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V va DC-48V ixtiyoriy (Ichki quvvat)

Operatsion harorat

-20 ℃ to 70 ℃

Do'kon harorat

-40 ℃ dan 75 ℃gacha

Namlik

5% ~ 95% koagulatsiyaga uchramaydi

Hot Tags: 100mbps media konverteri, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, fabrika, sotib olish, arzon, ommaviy, narx-navo, past narx
Сродни производи
Истрага