Optik tolali aloqa tarmog'i 8 port

Optik tolali aloqa tarmog'i 8 port

STE-208-X3X1 - 8 ta 10 / 100Base-Fx optik tolali portga ega bo'lgan optik tolali kalit. SC, ST, FC konnektorlarini qo'llab-quvvatlaydi. Ularning uzatish masofasi 2Km dan 120 km gacha bo'lishi mumkin.

Ћаскање сада
Детаљи о производу

STE-208-X3X1 + 8 port 100Base-Fx + 2 Gigabit SFP boshqarilmaydigan tolali kontaktlarning zangori:

STE-208-X3X1 + - bir tarmoqqa ulanishni bir nechta saytlarga tarqatish uchun maxsus mo'ljallangan, boshqarilmaydigan 8 portli optik tolali aloqa kabeli. U ulanish uchun 8 ta 100Mbps optik tolali aloqa nuqtalari, uplink uchun 2 Gigabit SFP uyasi bilan birga keladi.

100Base-Fx Optik Fiber portlari yagona rejim va multimodli tolalarni qo'llab-quvvatlaydi, uzatish masofalari multimodli tolalardan 2Km dan yagona rejimga tolalar 120kmgacha o'zgaradi. Gigabit SFP uplink portlari multimodli tolali va yagona rejimli tolaning universal SFP-uzatgichlarini qo'llab-quvvatlaydi, translyatsiya masofalari 550m dan multimodli tolalardan tortib, 120 kqgacha yagona rejimga o'zgaradi, bu esa o'z tarmog'ingizni kengaytirishga yordam beradi.

IPTV, VoIP va ma'lumotlar uzatish uchun tarmoq talablariga javob beradigan katta internet imkoniyatlarini taqdim etadi. Bu tolaga Fiber tolasiga keng qo'llaniladigan optik tolali distribyutorlik uskunalari, Fibrinning Qurilish dasturlariga qo'llanilishi.

Uskuna xususiyatlari:

8 Port 100Base-Fx optik tolali aloqa portlari, SC, ST, FC ulagichlari ixtiyoriy

Ikkala yadro yoki bitta yadroli 1 * 9 tolani transduserlar bilan jihozlash

Multimodli tolalarni qo`llab-quvvatlash, uzatish masofasi 2 yoki 5kmgacha bo`lishi mumkin

Singlemode tolasini quvvatlash, transmissiya masofasi 20Km dan 120kggacha bo'lishi mumkin

2 Gigabit SFP Fiber portlarini taklif qiladi

Gigabit SFP Fiber portlari va Gigabit Ethernet portlari birlashgan foydalanish uchun

Gigabit SFP Fiber portlari yagona yoki multimodli tolali universal Gigabit SFP transceiversini qo'llab-quvvatlaydi.

Gigabit SFP tolali interfeysi uchun uzatish masofasi multimode 550m dan Singlemode 120Kmgacha bo'lishi mumkin

Qo'llab-quvvatlash do'konini va oldinga o'tish rejimi

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z standartlariga to'liq mos keladi.

5,6 Gbps Backplane tarmoqli kengligi qo'llab-quvvatlaydi

IEEE802.3x to'liq dupleks va yarim dupleks qayta bosim oqimini boshqarish

MAC-manzilni avtomatik tarzda qo'llab-quvvatlash, 8K MAC manzilini taqdim etish

Ishlash holati, kutish holati, quvvat va hk. Uchun jonli LED indikatorlari bilan birga keladi

19 "Rack montaj uyasi, 1U balandligi

Ichki quvvat manbai bilan birga keladi

Impulse Power Supply, AC 96V dan 260V kuchlanish quvvatiga ega universal quvvat

Osiyo, Yevropa, AQSh, Buyuk Britaniya, AU standart quvvat simlarini qo'llab-quvvatlash


Asosiy dastur:

Gigabit Fiber Uplink portlari va 100Mbps Elyaf pastki ulanish nuqtalari bilan STE-208-X3X1 +

Ethernet orqali ovozli, video va ma'lumotlar uchun uzatish talablarining aksariyat qismlarini qondira oladi yoki undan ko'p foydalanishi mumkin. Ushbu binolar binolar yoki xonalarning server xonalarida joylashgan optik tarqatish uskunasi sifatida qo'llanilishi mumkin. Bino echimlari uchun Fibrin to Fibre, Fiber to the Best uchun ideal variant.


Xususiyatlar:


Standartlar

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x standartlari

Topologiya

Yulduz topologiyasi

Uplink portlari

2 Gigabit SFP Fiber Portlari

Downlink portlari

8 Port 100Base-Fx Optic Fiber portlari

MAC manzili

8K

Etkazish tezligi

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps, 1000Mbps: 1488000pps

Anahtarlama tartibi

Saqlash va oldinga o'tkazish

LED indikatorlari

Aloqa, faoliyat, to'liq / yarim dupleks, tezlik va diagnostika funktsiyasi

Ethernet kabeli

10Base-Tx: UTP toifasi 3, 4,5, 100 m gacha
100Base-Tx: UTP 5-toifasi, 100 metrgacha
1000Base-Tx: 100 metrgacha bo'lgan UTP toifasi 5, 6 kabel

Elyaf kabeli

100Base-Fx va 1000Base-X:
8.3mm, 8.7mm, 9mm va 10mm yagona rejimdagi tolali kabel
50, 62,5 va 100 mikrometreli ko'p tarmoqli kabel kabeli

Quvvatlantirish manbai

AC 96-260V, Ichki quvvat manbai

Harorat namligi

Harorat

Namlik

Ishlash

0 ℃ - 55 ℃

10% - 90%

Kuting

-20 ℃ - 65 ℃

5% - 95% RH




Hot Tags: optik tolali kalit 8 port, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod, sotib olish, arzon, ommaviy, narx, narx, kam

Пар: ONU 4 Port Router

Следећи: GEPON OLT 12 Portlar

Сродни производи
Истрага