Layer 2 Optik tugmasi 24 port

Layer 2 Optik tugmasi 24 port

STE-228-X3XM - bu 24 10 / 100Base-Fx tolali port, 2 gigabit chekilgan port va 2 gigabit SFP portiga ega bo'lgan telekommunikatsiya darajali 2/3 boshqariladigan optik tolali kalit. Bu ko'p qatlamli 2/3 xususiyatlarini qo'llab-quvvatlaydi , SNMP, 802.1Q VLAN, 802.1P QOS, datchiklarni aniqlash, Port mo''jizasi va boshqalar.

Ћаскање сада
Детаљи о производу

Tavsif:

STE-228-X3X1 Telecom-ning 24 ta porti 10 / 100Base-Tx + 4 Gigabit portli kombo qatlamli 2 optik kaliti bo'lib, u bir necha qavat 3 xususiyatga ega. STE-228-X3X1 telekom sinfidagi optik ilovalar uchun mo'ljallangan.

STE-228-X3X1 - eng ilg'or ko'p qavatli, yuqori ishlaydigan 24 x 10/100 Mbit / s port va ortiqcha 4 port

Gigabit optik tolali kalitni ko'taradi. 9,5 Mpps chastotali chastotali tezlik bilan STE-228-X3X1 L2 va L3 trafigini yoqadi. Filtrlash, politsiya faoliyati, ustuvorlikni belgilash real vaqtda amalga oshirilishi mumkin, bu esa ekspeditorlik ishiga ta'sir qilmaydi.

Eng yangi Metro Ethernet L2 VPN ilovalarini qo'llab-quvvatlash STE-208-X3X1 Q-ning-Q deb nomlanuvchi ikkita 802.1Q VLAN-ni joylashtirish imkonini beradi. Bu korxona va xizmat ko'rsatuvchi provayder tarmoqlariga 4K VLAN yorlig'i cheklashiga imkon beradi. Bundan tashqari, STE-228-X3X1 MPLS orqali standartlarga asoslangan IETF L2 VPN uchun MPLS Tunnel / VC paketli etiketlashni ta'minlaydi. SP, RR, WFQ va WRR taqsimotlari bo'yicha 8-klass klassi (CoS) bilan STE-228-X3X1 past kechikishli VoIP va real vaqtda video kabi xizmat dasturlarining to'liq xizmatini taqdim etadi, shuningdek, muhim vazifalarni bajaradi.

STE-228-X3X1 tarmoqqa ulanishning eng talabchan talablari uchun optimallashtirilgan bo'lib,

MAC va IP LPM jadvallarini o'rganish / qarish. Murakkab chekilgan xususiyatlari kabi ko'p va tez tarqalishi

daraxt (802.1s va 802.1w), oqim nazorati (802.3x), ustuvorlashtirish (802.1p) va 9K jumbo ramkalar to'liq integratsiyalangan. Barcha L2 / L3 trafigi yo'nalish tezligiga qarab o'zgaradi. Yuklarni muvozanatlash bilan bir qatorda ortiqcha ishlash maqsadlari uchun ECMP va WCMP birlashtiriladi. Bog'lanish agregati (802.3ad) uchun 32 ta asosiy guruhlarga (guruhga 8 ta yo'nalish) tayinlanishi mumkin.

Hat-darajali paketlarni filtrlash va tasniflashni ta'minlash, rivojlangan Tez Filtrlovchi Protsessor (FFP) har bir portga ContentAware tarmoq ishlashini taqdim etadi. Tobe / DiffServ-ni qo'llab-quvvatlaydi, tezlikni cheklash, politsiya, formatlash, o'lchash, rejalashtirish, ustunlik belgilash va 64 kbit / s gacha oqimlarni pastga almashtirish imkonini beradi, bunda tarmoqli kengligi va xavfsizlik devori dasturlari uchun idealdir.

Multicast ilovalarini ko'paytirish uchun mo'ljallangan, STE-228-X3X1 barcha L2 / L3 multicast paket o'lchamlarini yo'nalish tezligini o'zgartiradi. IPMC paketlari mos ravishda Fast va Gigabit Ethernet ulanish nuqtalari bo'ylab 8 va 32 VLAN-ga tenglashtirilgan. Multicast trafigini tarqatish xatti-harakatini boshqarish uchun uch portli filtrlash usullari bilan boshqarish mumkin.


>>> Uskunalar interfeysi:

> Gigabit portlari: 2 10/100 / 1000Base-TX RJ45 portlari yoki 2 ta ixtiyoriy SFP 1000Base-X LC portlari.

> 24 100Base-FX SC / PC portlari


>>> Optik interfeys:

> 1000Base-X

Dual MM tolasi (50 / 125mm), bitta to'lqin uzunligi 850nm, ikki LC, ishlatish masofa 550m.

Dual MM tolasi (62.5 / 125mm), bitta to'lqin uzunligi 850nm, ikkita LC, 275m ish masofasi.

Dual SM tolali, bitta to'lqin uzunligi 1310nm yoki 1550nm, ikki LC, ish masofasi 15 / 40km.

> 100Base-FX

Bitta SM tolali, ikki to'lqin uzunligi 1550nm / 1310nm, SC / PC, ish masofasi 20 / 40km.

Dual SM tolali, bitta to'lqin uzunligi 1310nm yoki 1550nm, ikki tomonlama SC, ish masofasi 20/40/60 / 80km

Dual MM tolasi, bitta to'lqin uzunligi 1310nm, ikki tomonlama SC, ish masofasi 2km.


>>> Ishlash

> 8.8G orqa fon lavhasi ishlashi.

> 16384 mac manzil yozuvlari.

>>> Layer 2 chekilgan kaliti:

> Barcha paket o'lchovlari va shartlari uchun liniya tezligini almashtirish.

> 4K Virtual Mahalliy Tarmog'lari (VLAN) Guruhlari.

> Statik L2 yozuvlari (qarishdan immun)

> Har portlarda 9 KB (9216 bayt) gacha jumbo paketlar.

> Ethernet / IEEE 802.3 paketlari (64 baytda 1522 baytgacha)

>>> Multicast:

> Barcha paket o'lchovlari va shartlari uchun liniya tezligini almashtirish.

Majburiy bo'lmagan manba port tekshiruvi.

> IGMP 128 ta multicast guruhlarini kuzatish.

> VLAN uchun IGMPni kuzatish

> Foydalanuvchi portidagi MVR, 802.1Q foydalanuvchi porti va QinQ foydalanuvchi porti

> Ko'p "multicast VLAN" yordami

>>> VLAN-quvvatlash:

> 4094 tagli (802.1Q) VLAN-lar

802.1Q VLAN xavfsizligi uchun kirish filtri

> Birinchi darajali protokoli asosida VLAN

> Mustaqil VLAN o'rganish (IVL)

> QinQ ramkasi (1526 bytes)

> 802.1Q ramkasi (1522 bayt)

> 255 ta VLAN-ning shassisi bo'yicha qo'llab-quvvatlanishi

> Magistral portdagi VLAN-ni tanlang

> Kirish portlari va magistral portlarida 802.1Q trunkni tanlang.


>>> Xizmatlar klassi (COS):

> IEEE 802.1p standarti

> Egress portiga har bir 8 ta kuyruklar.

Har bir navbatda navbat bilan chiqish tartibi

> Muhim ustunlik, yumaloq robin, og'irlikdagi yumaloq robin, og'ir ishlangan navbatdagi navbatda to'plash va kombinatsiyani kuyruklash

paketlarni rejalashtirish

> 8 ta to'plam ustuvorligi

> 802.1Q ustuvor ma'lumot

> Mimechanisms ustuvor remapping, har oqim mexanizmlari, IPv4 TOS, IPV6 va DSCP.

CoS navbatdagi xaritalashga ustuvorlik

> Har bir navbatda COS qo'shimcha darajasiga ko'ra tomchi ustunlikning 2 darajasi.

>>> Spanning Tree protokoli (IEEE 802.1D)

> IEEE 802.1D Spanning Tree bayonnomasi.

> IEEE 802.1s bir nechta spanning daraxtlari.

> IEEE 802.1w tez spanning Tree bayonnomasi.

> Bitta port Fast Rapid Spanning Tree Support va VLAN-Layer 2-ga kirishni tozalash.

>>> Xavfsizlik:

> MAC-manzil, foydalanuvchi portiga xabarnoma bilan cheklovlarni hisoblash

> Layer 2 - Layer3 paketi darajasida tasniflash va filtrlash

> Kirish portlari va magistral portlari orasidagi PVLAN.

> IEEE 802.1X

>>> Boshqarish

> Yordam CLI: konsol va telnet (SSH) kirish

> Yordamni SNMP MIB II

> SNMP trap voqea-ni qo'llab-quvvatlang

> Yordam SNMP v1, SNMP v2, SNMP v3

Veb-boshqaruvni qo'llab-quvvatlash

> Uzoq Syslogni qo'llab-quvvatlash

> O'z-o'zidan diagnostikani qo'llab-quvvatlash


>>> Elektr ta'minoti interfeyslari:

> AC90 ~ 264V / 1.2A max, 50 / 60Hz yoki DC18 ~ 36V / 2A yoki DC36 ~ 72V / 1.5A.

> Quvvat iste'moli: ~ 50W

>>> Jismoniy interfeyslar:

Olchamlari: 19 dyuymli rack-mount kengligi, 1.0U balandligi.

Og'irligi: 5 kg

Ishlash harorati: 0 ℃ ~ 50 ℃

Saqlash harorati: -25 ℃ ~ 55 ℃

Namlik: 5% ~ 95% RH Kondensatsiz

 

>>> OEM Foydalanish shartlari:

Minimal buyurtma miqdori: 20 dona

Etkazib berish muddati: to'lovni olish yo'li bilan 29 kun

To'lov shartlari: 30-50% Naqd to'langan T / T mablag'lari jo'natilganidan oldin to'lanadi

Kafolat: Ikki yillik muddat ichida buyurtma bilan birga yuboriladigan o'zgartirishlar

Yuk tashish shartlari: FOB, CNF, CIF


Hot Tags: qatlamlik 2 optik kalit 24 port, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, fabrika, sotib olish, arzon, ommaviy, narx-navo, past narx
Сродни производи
Истрага