8 Port qatlami 3

8 Port qatlami 3

STCS4012ST 8 Gigabit SFP uyasi va 4 Gigabit Ethernet uplinkini taqdim etuvchi 3 gigabitli Ethernet kaliti. Bu yuqori darajadagi xavfsizlik gigabit tarmoq dasturlari uchun maxsus mo'ljallangan, juda ko'p qavatli xavfsizlik kalitlari.

Ћаскање сада
Детаљи о производу

STCS4012ST 8 Port Gigabit SFP X 4 Port Gigabt Tx Layer 3 Gigabit Yonaltiruvchi Kaliti Ta'rif:

STCS4012ST 8 gigabitli SFP uyasi va 4 gigabit Tx portli ochko ta'minlovchi sof gigabit kaliti.

STCS4012ST xavfsizlikni oqilona ko'p qavatli kalit - yuqori xavfsizlik uchun yangi avlod kalit

tarmoqlar. Katta hajmli va yuqori ishlash ko'rsatkichli kommutatsiya bilan, u shuningdek rivojlangan xavfsizlikni ta'minlaydi. Bu shunday

kichik yoki o'rta o'lchovli MANning yaqinlashuv darajasidagi erkin foydalanishni nazorat qilish uchun premium variantini yoki korporativ foydalanuvchilar uchun kirish kalitini tanlash.

Murakkab xavfsizlik:

MAC-manzilga asoslangan ACL, IP protokoli (TCP / UDP) asoslangan ACL, TCP port raqamiga asoslangan ACL, UDP port raqamini asoslangan va vaqtga asoslangan ACL;

VLAN-IP-MAC bilan chegaralangan huquqiy xizmat terminallarini aniqlashi mumkin; foydalanuvchining kirishni boshqarish protokolini qo'llab-quvvatlaydi

802.1x, an'anaviy usuldan ko'ra yanada samarali foydalanuvchi portini boshqarish imkonini beradi; Port MAC manzilini cheklash funktsiyasi ko'rsatilgan portga kirish uchun mezbon raqamni boshqarishi mumkin;

PVLANni qo'llab-quvvatlaydi, 802.1Q VLAN ichida qattiq portni ajratishni taklif qiladi, xizmatdan yuqori xavfsizlikni ta'minlaydi

operatsiya; Patentli protsessorlarni himoyalash texnikasi zararli hujumni oldini olish uchun CPUga yuborilgan ma'lumotlarni tekshiradi va filtrlaydi; Router va tarmoq topologiyasining boshqaruvchanligini ta'minlash uchun RIP, OSPF, va hokazo (oddiy matn autentifikatsiyasi, MD5 autentifikatsiyasi) kabi protokollar uchun bir nechta autentifikatsiya.

Moslashuvchan QOS

STCS4012ST xavfsizlikni aqlli ko'p qatlamli kalit aqlli QoS-ni qo'llab-quvvatlaydi va ovozli, video va boshqa real vaqtda multimedia xizmatlarining yuqori sifatli xizmatlarini quyidagi texnologiyalar bilan ta'minlaydi:

IEEE802.1P etiketli ma'lumot va quatuple oqimlarni tasniflash xizmatiga asoslangan ustuvorlik;

Video-konferentsiya kabi real vaqtda multimedia xizmati talabini qondirish uchun oqimga asoslangan ko'p qatlamli CoS va ToS ni qo'llab-quvvatlaydi; O'z-o'zidan aniqlangan ko'p qatlamli oqim tasniflash qoidalari, bitta qurilmada 1024 ta oqim qoidalari qo'llab-quvvatlanadi; Har bir portda qo'llab-quvvatlanadigan 8 ta ustunlikdagi navbat, to'siqlarni oldini olish va oqimlarni shakllantirish;

Yonaltiruvchi rouming protokoli

STCS4012ST xavfsizlikni oqilona ko'p qavatli kalit bilan ta'minlaydigan boy marshrut texnologiyasini qo'llab-quvvatlaydi

deyarli barcha mavjud marshrut texnologiyalari.

Unicast marshrutizatsiyasi protokollarini qo'llab-quvvatlaydi: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, statik yo'l-yo'riq;

Ko'p yo'nalishli marshrutlash protokollarini qo'llab-quvvatlaydi: IGMP, PIM-SM;

Vaqtni zaxiralash protokolini qo'llab-quvvatlaydi: VRRP.

Ruxsat etilgan xizmat ko'rsatish va boshqarish

SNMP, CLI, RMON, TELNET, WEB kabi NM usullarini qo'llab-quvvatlaydi; Tez dasturiy ta'minotni yangilash uchun BOOTP, TFTP va FTP-ni qo'llab-quvvatlaydi.


Xususiyatlar:


Model

STCS4012ST

Tizim

Port raqami

8 port Gigabit SFP interfeysi, 4 port Gigabit Tx

Imkoniyatlarni o'zgartirish

24G

Paketni oldinga o'tkazish imkoniyati

17,8Mpps

Quvvat iste'moli

<30>

Asosiy ishlash

MAC manzili jadvali

16K

Yonaltiruvchi jadvallarni kiritish

4K

Buffer Imkoniyati

Birgalikda 32M

Yuborish rejimi

Saqlash va oldinga o'tkazish

Tarmoq va oqimlarni boshqarish

PVLAN

Ha

VLAN

802.1Q 4k

QoS

Port bo'yicha 8 ta ustuvor navbat; oqimlarni shakllantirish va boy rejalashtirish usullari

Navbat dispetcherlik usullari

WRR, SP, WRR + SP

Port konvergentsiyasi

FE, GE portining yaqinligi; Guruhga 8 ta port bilan maksimal 32 guruh

Yonaltiruvchi protokollari

Unicast

Statik yo'nalish, RIP V1 / V2, OSPF V2,

Multicast

IGMP, PIM-SM,

Siyosat yo'nalishi

Ha

QoS yo'nalishi

Ha

Routing interfeyslari soni

512

Xavfsizlik xususiyati

802.1X

Ha

PORTAL

Ha

STP

Ha

ACL

1K

MAC-manzil cheklovi

Ha

Strom bosimini efirga uzatish

Ha

CPU himoyasi

Ha

Boshqaruv xususiyatlari

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1, 2, 3, 9

HTTP

Ha

CLI

Ha

Hajmi (L * V * H)

443mm × 360mm × 44.5mm

Mehnat muhiti

0 ~ 40 ℃ 10 ~ 90% yong'insiz

Og'irligi

<>


Buyurtma haqida ma'lumot:



Model

Ta'rif

Quvvat

STCS4012ST

8 port Gigabit SFP interfeysi, 4 port Gigabit Tx

AC 220V

SP-GTX (SFP)

GE-TX SFP moduli-GE-100 metr -RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

SFP optik-modulli-GE-multimode-850nm-550meter-LC optik raz'emi-3.3v

SP-GLX (SFP)

SFP optik moduli-GE-bitta rejimi-1310nm-10 kilometrli-LC optik raz'emor-3.3v




Hot Tags: 8 port qatlami 3 kalit, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, fabrika, sotib olish, arzon, ommaviy, narx, past narx
Сродни производи
Истрага